Prace naszych uczniów

PRACE PLASTYCZNE

ROK SZKOLNY 2015/16

Konstruowanie budowli z klocków w dalszym ciągu pasjonuje naszych uczniów. Starsi i młodsi prześcigają się w pomysłach. Klasa I i "0" prezentują swoje osiągnięcia.

Klasa I wykonała piękne prace na konkurs plastyczny "Bezpieczna droga do szkoły".

ROK SZKOLNY 2013/2014

Pieczenie i dekorowanie pierniczków świątecznych wymaga również talentów plastycznych. Przy pracy uczennice II i III klasy.

Uczniowie III klasy uwielbiają zadania konstrukcyjne. Klocki, które otrzymali w ramach realizacji programu unijnego, dają wspaniałe możliwości do rozwijania wyobraźni małych konstruktorów.

ROK SZKOLNY 2012/2013

Klasa czwarta wyróżnia się pomysłowością w wykonywaniu prac plastycznych. W ubiegłym roku pod kierunkiem wychowawczyni, Pani Ewy Topczyńskiej, uczniowie wykonali szereg pięknych, pomysłowych prac.