CELE

LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI - Obrazek 1

Od września 2022 r. w naszej szkole realizujemy program Laboratoria Przyszłości.

Laboratoria Przyszłości to inicjatywa edukacyjna realizowana przez Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Centrum GovTech w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Celem inicjatywy jest wsparcie wszystkich szkół podstawowych w budowaniu wśród uczniów kompetencji przyszłości z tzw. kierunków STEAM (nauka, technologia, inżynieria, sztuka oraz matematyka). W ramach Laboratoriów Przyszłości otrzymaliśmy od państwa wsparcie finansowe w kwocie 30.000 zł. na zakup nowoczesnego sprzętu, dzięki któremu nasi uczniowie będą mogli w praktyczny sposób zdobywać nowe umiejętności.

Naszą wspólną misją jest stworzenie nowoczesnej szkoły, w której zajęcia będą prowadzone w sposób ciekawy, angażujący uczniów oraz sprzyjający odkrywaniu ich talentów i rozwijaniu zainteresowań.