PAŹDZIERNIK 2022

Realizacja projektu Laboratoria Przyszłości  - październik 2022 r.

Laboratoria Przyszłości to nowoczesny sprzęt, który pozwala naszym uczniom na kreatywny rozwój.

Uczniowie klasy V w ramach kółka matematycznego budowali figury przestrzenne z wykorzystaniem klocków Magformers i Magformers Designer.

Przedszkolaki z grupy „0” na swoich zajęciach zapoznały się z działaniem robotów Blue Bot, następnie w grupach programowały trasę robota według zbudowanej drogi. Dla uczniów zajęcia z robotami to świetna zabawa połączona z nauką programowania, która w przyszłości będzie niezbędna. Programując roboty dzieci rozwijają swoją kreatywność, wyobraźnię, uczą się logicznego myślenia i samodzielnego rozwiązania problemu.

W trakcie uroczystości pasowania na ucznia klasy I wykorzystano  bezprzewodowy głośnik przenośny Sony SrS – XP500.